Pamje të frikshme/ Vajza e vogël tërhiqet poshtë krevatit nga diçka e pazakontë, bërtet me të madhe: “Mami, mami”

Një baba ka publikuar një video të frikshme në rrjetet sociale, ku shihet se si vajza e tij e vogël tërhiqet poshtë krevatit nga diçka që nuk duket në këtë filmim.

Këto pamje të rënda janë kapur nga kamerat e vendosura në dhomën e gjumit të fëmijës. Sipas babait, vajza e tij e vogël u tërhoq nga diçka e pazakontë që ndodhej poshtë krevatit, por nuk ka dhënë përgjigje se çfarë ka ndodhur më tej.

Në këtë filmim, duket sikur vajza luan me diçka. Ajo shkon afër krevatit dhe zhduket avash avash, ndërsa dëgjohet duke bërtitur “mami, mami”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto