Nxorri në shitje kupat e mbushura me ujin nga vaska, blogerja fiton shumën marramendëse

Një blogere vetëm 19 vjeçe ka arritur që të vendosi para me një mënyrë sa shokuese, aq edhe të zgjuar.

Belle numëron 3.9 milion ndjekës në Instagramin e saj dhe një ditë, nxorri në shitje kupa që mbanin brenda ujin e vaskës ku ajo ishte larë, njëra prej të cilave kushtonte 30 dollarë.

Brenda tre ditësh, kupat u shitën të gjitha dhe Belle ka fituar plot para. “Gjëja më e keqe është që budallenjt do e blejnë”, shkruante një ndjekëse e blogeres. “Nëse e blini këtë, keni zhgënjyer njerëzimin”, shkruante një tjetër.

Ju mund të pëlqeni dhe këto