Flower
Flower

Nusja bëri shaka dhe e gënjeu me një tortë, burri e gjuan në mes të dasmorëve/ Video

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Azinë Qendrore, ku një çift të sapomartuarish kanë qenë në momentin kur po ndanin tortën e tyre.

Për të bërë humor, nusja, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur, e ka gënjyer bashkëshortin e saj me një copë tortë për ta ngacmuar me shaka, por ai nuk e ka pritur aspak mirë.

Siç mund të shihet në këtë video të publikuar nga “Daily Mail”, dhëndri ia fut me shuplakë gruas së tij në sy të të gjithëve. Të shumta kanë qenë reagimet mbi këtë video që tashmë është kthyer në virale, ku shumë njerëz i sugjerojnë gruas që të ndahet nga ai.

Ju mund të pëlqeni dhe këto