Flower
Flower

Nuk po e bënte foton siç duhej, nëna rreh vogëlushen 3 vjeçe/ Video

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, pasi një nënë është kapur në video teksa ka dhunuar vajzën e saj 3 vjeçare.

Gjithçka ka nisur pasi vogëlushja ishte duke u filmuar për një reklamë dhe mamaja e saj nuk ka qenë e kënaqur me performancën e saj.

Në këtë video, shihet mamaja që qëllon me shkelma vogëlushen, e cila mban veshur një bluzë të verdhë dhe një fund të bardhë. Pasi pamjet filmike bënë xhiron e rrjetit, nëna ka kërkuar falje.


Ju mund të pëlqeni dhe këto