Flower
Flower

Shiti virgjërinë e saj, nuk do ta besoni sa pagoi politikani për të shkuar me modelen 23 vjeçe

Një modele 23 vjeçare nga Azerbexhjani, Mahbuda Mammadzada, ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj, pasi donte t’i jepte mamasë një jetë luksi dhe ta shëtiste në gjithë botën.

Kështu, ajo mori oferta të ndryshme; në vendin e parë renditej një futbollist nga Mynihu, në të dytin një avokat nga Londra dhe në të tretin, një politikan nga Tokyo.

23 vjeçarja vendosi që t’ia shiste virgjërinë pikërisht politikanit, duke përfituar kështu shumën e majme prej 2 milion paundësh.

E njohur ndryshe si Maria, vajza e nxori virgjërinë e saj në shitje në faqen Cinderella Escorts, me seli në Gjermani dhe në profilin e saj shkruante se kërkontë një “sugar daddy”. Ajo vërtetonte se ishte e virgjër me anë të një certifikate mjekësore.

“Unë dua të shes virgjërinë time në Escorts Cindrella sepse dua të kem një shtëpi për vete dhe për nënën time, kështu që më në fund mund të jetojmë mirë dhe gjithashtu të udhëtojmë bashkë në të gjithë botën. Dua të jetoj në SHBA dhe të vazhdoj karrierën time si modele. Më pëlqejnë qentë dhe ëndërroj të hap një strehë. Nëna ime bëri gjithçka për mua deri tani, dhe tani është radha ime, për ta bërë atë krenare”, është shprehur Maria.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto