Mendoi se gazetarja do e puthte, Salah i Liverpool na shkriu së qeshuri me reagimin e tij epik

Mohamed Salah, futbollisti i “Liverpool”, ka dhënë një intervistë pas triumfit të skuadrës së tij, por është përballur me një moment të sikletshëm.

Në një moment, gazetarja Isabela Forne i është afruar sportistit për t’i bërë një pyetje, por ai mendoi se ajo do e puthte dhe nxorri dorën para për ta refuzuar.

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale dhe të gjithë janë shkrirë së qeshuri me reagimin e Salah.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto