“Më shqeve”, Ana e trullosur nga pija dhe Arbri zbërthen këmishën, ç’ndodhi jashtë kamerave mes dyshes

Në emisionin  “Përputhen” dje u transmetua takimi mes Anës dhe Arbrit. Dyshja patën një takim romantik, ku konsumuan edhe verë gjatë darkës.

Teksa menduan se nuk po xhiroheshin, jashtë kamerave ata u çliruan nga komplekset dhe nuk munguan ngacmimet për njëri-tjetrin.

Në videon e publikuar, Ana u shfaq e trullosur nga vera, ndërsa Arbri nuk i rezistonte dot Anës. Në një moment, ai zbërtheu edhe këmishën.

Ju mund të pëlqeni dhe këto