Flower
Flower

Lëpiu WC-në e tualetit në avion, e reja trondit rrjetin me deklaratën shokuese (Video)

Një video që është kthyer virale në rrjet ka shqetësuar shumë persona dhe ka neveritur të tjerë.

Një vajzë e re, që bën punën e një punonjëse seksi, ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke lëpirë WC-në e një tualeti në avion.

Kjo video disa sekondashe ka marrë mbi 7 milionë klikime, ndërsa në të vajza shkruante: “Kam lëpirë shumë WC, por ky e bëri gjuhën time të mpihej”, një video që ka ngjallur shumë reagime negative.

Ju mund të pëlqeni dhe këto