Lëpiu kapakun e tualetit për të sfiduar koronavirusin, të riut i ndodh gjëma

Një djalë 21 vjeçar u bë viral në rrjet pasi publikoi një video ku lëpinte kapakun e tualetit për të sfiduar koronavirusin.

Mirëpo, Larz nga Kalifornia, ka bërë të ditur më vonë se ai është infektuar me koronavirus. Ai ka publikuar një video nga spitali.

Në këtë video, ai thotë se ka dalë pozitiv me koronavirus dhe se simptomat e para i janë shfaqur pak ditë pasi bëri sfidën e rrezikshme.

View this post on Instagram

I got diagnosed with Coronavirus 😥

A post shared by LARZ (@larz) on

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto