“Ku i more vaksinat?”, Rama i përgjigjet qytetarit: “M’i dha Ndrangheta po mos e bëj muhabet”

Çështja e vaksinave, por edhe përgjimet e Ndrangheta kanë qenë shumë të komentuara në aktualitetin shqiptar këto javët e fundit.

Së fundmi, një qytetar i ka bërë një pyetje në Facebook kryeministrit Edi Rama, ku i shkruan “Tregoju qytetarëve se ku i more vaksinat?”

Me ironi kreu i qeverisë i është përgjigjur në këtë mënyrë “m’i dha Ndrageta po mos e bej muhabet”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto