“Kanë pësuar dëme tullat”, shqiptari shet banesën në pallatin e dëmtuar nga tërmeti, ul çmimin

Dëme të shumta materiale janë shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit, ku deri më tani llogariten 13 mijë persona të evakuuar nga banesat e tyre.

Megjithatë, një person ka arritur që të nxjerrë shtëpinë e tij në shitje, ndonëse pallati ku ndodhet apartamenti, është shumë i dëmtuar.

Në këtë video, shihet se apartamenti është blerë 65 mijë euro dhe shitet me 55 mijë euro, me arsyetimin se kanë pësuar dëme nga tullat e pallatit. Por kjo ndërtesë është totalisht e evakuuar.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Kane kushtuar tullat.

Gepostet von Klodian Tomorri am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Video e publikuar nga Klodian Tomorri

Ju mund të pëlqeni dhe këto