Ka shastisur njerëzit, banores së “Big Brother” i del sheshit pjesa intime pasi filmohet me këmbët hapur

Këto ditë në Itali ka filluar reality show i famshëm “Grande Fratello”, i njohur ndryshe në Shqipëri si Big Brother.

Pjesë e këtij reality show është bërë dhe Valentina Vignali, një ish basketbolliste, e cila ka pushtuar rrjetin prej ditës së djeshme.

Shkak është bërë veshja e Valentinës, e cila teksa po shkonte për të fjetur, hapi në një moment këmbët për t’u shtrirë, por ishte pa të brendshme dhe organi i saj gjenital doli sheshit. Këto foto të italianes kanë bërë xhiron e rrjetit dhe janë komentuar nga shumë persona.

Ju mund të pëlqeni dhe këto