I tregoi gishtin e mesit vjehrrit në mes të dasmës, nusja e pëson keq nga të ftuarit/ Video

Një nuse e re, në ditën e dasmës së saj, është rrahur keq nga vjehrri i saj, babai i burrit me të cilin ajo është martuar.

Gjithçka ka nisur nga hiçi. Mesa duket, vjehrri ishte duke e filmuar nusen, kur ajo i nxorri gishtin e mesit drejt kamerës dhe aty nisi sherri.

Vjehrri iu sul nuses duke e shkelmuar dhe duke e grushtuar. Nusja është su.lmuar keq nga vjehrri i saj, i cili ka filluar ta gjuante keq.

Ju mund të pëlqeni dhe këto