Hodhi vajzën nga tarraca e shtëpisë, më pas ndodh çudia për babain e pashpirt (Video)

Një incident i rëndë ka ndodhur në Afrikën e Jugut, ku një baba ka hedhur vajzën e tij të vogël nga një tarracë.

Mirëpo, edhe pse e ka bërë këtë veprim, ai i ka shpëtuar burgut. Në këtë video, burri shihet duke kërcënuar policinë se nëse do t’i afroheshin, ai do ta hidhte vajzën.

38 vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, është akuzuar për vrasje në tentativë pasi e hodhi vajzën nga kasollja ku kishte hipur që mos ta shkatërronin.

Por ai thjeshtë ka marrë një gjobë prej 5000 randesh për këtë veprim të tmerrshëm. Fatmirësisht, vajza e vogël ka shpëtuar pa lëndime sepse policët që ndodheshin në gatishmëri e kapën me shpejtësi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto