Hajduti më i çuditshëm në botë/ Pasi hyn me forcë brenda restorantit, s’do ta besoni se ç’bëri

 

Një hajdut është bërë shumë i famshëm në rrjet, pasi ka hyrë në restorantin “Taco Bell” dhe ka ngrënë disa ushqime.

Po ashtu, ai ka hyrë në kuzhinë dhe ka bërë vetë një vakt që e ka ngrënë më pas. Në këto pamje, shihet hajduti që është i përgjumur dhe pasi ha ushqimin, fle për tre orë rresht.

Më pas, ai shihet teksa ikën nga restoranti. Departamenti i policisë ka publikuar këto pamje me qëllim që qytetarët që e shohin, ta identifikojnë hajdutin.

“Pasi ai hyn në restorant, shihet nga kamerat duke përdorur tiganët për të bërë vetë një vakt dhe pastaj e ha”, tha policia në deklaratën e saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto