Flower
Flower

Gruaja e tradhtonte me shokun e ngushtë, burri e merr vesh nga filmimi me pullë të kuqe (Video)

Një burrë në Kinë zbuloi krejt rastësisht se gruaja e tij prej 20 vitesh e tradhtonte me shokun e tij të ngushtë.

Gjithçka u mor vesh kur burri në fjalë kishte lënë kamerën e tij në shtëpi hapur, pasi mendonte se ajo ishte prishur.

Kur shkoi në shtëpi, ai u trondit nga ajo çfarë ishte kapur në kamera. Videoja që është zbuluar këtë javë, por si rast ka ndodhur në gusht të 2016-ës, tregon një burrë që hyn në shtëpi dhe fillon e puthet me gruan.

Pasi pa këtë video, burri i identifikuar si MR. Yang është divorcuar menjëherë nga bashkëshortja tradhtare.

Ju mund të pëlqeni dhe këto