Gjyshja 67 vjeçe e martuar ka shkuar me 3 mijë veta: “Është pasioni im, burri se ka problem”

Mari është një grua 67 vjeçe nga Britania e Madhe, e cila ka rrëfyer në një intervistë se ka kryer marrëdhënie se.ksuale me më shumë se 3 mijë veta.

 “Është pasioni im, është gjëja më e bukur për ta kaluar kohën. Disa gra duan joga, disa duan të luajnë tenis, unë dua të shijoj kënaqësitë e trupit”, ka thënë ajo.

Por Meri është e martuar prej vitesh dhe thotë se ndonëse e dashuron burrin e saj, dashuria nuk duhet ngatërruar me se.ksin.

Nuk është e natyrshme të kemi një partner për 60 vjet, jeta është plot me aventura dhe gjëra të reja. Kjo është ajo që po bëjmë, shkojme më gra e burra dhe nuk jam xheloze sepse e di që ai më do. Një ditë ai erdhi në shtëpi me një revistë që e mori nga kolegu i tij dhe ndjeu se duhet ta provojmë marrëdhënien me një çift tjetër dhe mendova se është i çmendur”, tha ajo.

Mari ka thënë se fill pas kësaj ndodhie, jeta e saj ndryshoi dhe tashmë as ajo apo burri nuk e kanë problem të flenë me partnerë të tjerë.

Ajo është bërë gjyshe dy herë dhe ka thënë se jeta e saj private nuk ndikon aspak. Një nga eksperiencat që ajo e ka shijuar shumë, ka qenë marrëdhënia me një 18 vjeçar kur ishte 40 vjeçe.

Ju mund të pëlqeni dhe këto