Gazetari kapet mat duke bërë seks në vendin e punës, del video nga momenti

Një gazetar i njohur i “Radio Maksimum” në Ukrainë, është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa ishte duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurën e tij.

Në videon e mëposhtme, shihet gazetari me të dashurën e tij, të cilën e ka ulur mbi tavolinë. Nga ana tjetër, drejtuesi i radios është shprehur se këtë video mund ta ketë shpërndarë në Facebook dikush që e ka inat gazetarin, ndoshta një koleg i tij.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto