Flower
Flower

Foto virale/ U njohën në autobus e filluan të kryenin marrë.dhënie të sy të pasagjerëve, çifti e pëson keq

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autobus të linjës “National Express” në Britani, ku një 29 vjeçar dhe një grua 32 vjeçare filluan të kryenin marrëdhënie në sy të pasagjerëve të tjerë.

Media britanike kanë raportuar se dyshja u njohën në autobus pasi ishin ulur afër me njëri-tjetrin dhe nuk e përmbajtën dot epshin, duke filluar aktin intim në mes të njerëzve të tjerë.

Këto sena +18 janë fotografuar nga pasagjerët, të cilët u bërtisnin që të ndalonin, ndërsa mendohet se ata mund të kenë qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

Pasi pa gjithë ndodhinë, shoferi i autobusit ka njoftuar policinë dhe ndaloi mjetin, ndërsa dyshja ndodhen nën arrest për veprime të turpshme në publik.

Ju mund të pëlqeni dhe këto