Foto virale/ Po prezantonte emisionin, moderatores i dalin sheshit në transmetim live

Një incident ka ndodhur gjatë një transmetimi live në një emision në Zelandën e Re. Moderatorja sportive, Toni Street, është përballur me një moment të pakëndshëm.

Fustani rozë që ka veshur 35 vjeçarja i ka nxjerrë fushë asaj gjoksin, një gjë që spikati tek të gjithë shikuesit dhe kjo video është shpërndarë menjëherë në media.

Njerëzit komentuan gjoksin e moderatores, por ajo më vonë u shpreh se në fakt, ishte thjesht një keqfunksionim i fustanit kur ajo qëndronte ulur.

“Unë jam shumë e vetëdijshme se si dukej online. Unë e vesha fustanin me stilisten time dhe në këmbë dukej fantastik. Por kur u ula, kishte dy shigjeta nën zonën e gjoksit që dukeshin si thithka të mëdha. Duket sikur kisha gjinj gjigandë. Me këto thithka gjigande dhe ndjehem sikur më duhet të sqaroj se ato nuk ishin thithkat e mia!”, ka thënë ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto