Foto/ Njihuni me trendin më të fundit në rrjet, po neverit njerëzit

Ky është një nga trendet më të çmendura që po qarkullon në rrjetet sociale. Pas vetullave ‘shkurre’ është rradha e qimeve të hundës. Foto e fundit në rrjetet sociale po kthehen në çudinë e fundit dhe nuk duken aspak bukur. Vendosja e qimeve në formën e merimangës është një trend nga më të fundit për të cilin shumë persona janë shprehur të revoltuar.

Ju mund të pëlqeni dhe këto