Foto/ Gazetarja përjeton momentin e sikletshëm, i grisen pantallonat në transmetim live

Një gazetare australiane ka kaluar një moment shumë të sikletshëm teksa po raportonte live. Gazetarja Charlotte Goodlet ishte duke raportuar live për “10 News First” kuri janë grisur pantallonat.

Si pasojë, në mes të pantallonave të saj në pjesën e pasme është hapur një vrimë. Menjëherë pas përfundimit të raportimit, gazetarja ka bërë një foto dhe ka treguar vrimën që i është hapur tek pantallonat, duke i vendosur një emoji pjesës së shqepur të pantallonave.

“Momentet pas transmetimit të drejtpërdrejtë. Edhe unë kam pasur lajmin tim më të ri”, ka shkruar gazetarja krahas fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto