Foshnja filloi të qante, veprimi i qenit ndaj bebes do t’iu bëjë të buzëqeshni/ Video

Jo më kot qeni mbahet si një nga kafshët shtëpiake më të dashura për njeriun dhe cilësohet si miku jonë më i mirë e besnik.

Së fundmi, faqja në Facebook “LADbible”, ka publikuar një video që e vërteton më së miri këtë. Në video, shihet një foshnje që fillon të qajë teksa ndodhet në krevatin e tij.

Pasi e shikon foshnjen duke qarë, qeni shkon dhe i afrohet bebes duke e përkëdhelur. Kaq ka mjaftuar dhe shihet se foshnja nuk qan më.

Kjo video është shpërndarë menjëherë në rrjetet sociale dhe njerëzit janë prekur shumë nga veprimi i qenit.

Dog Comforts Crying Baby

This is why dogs truly are man's best friend 🐶❤️

Gepostet von LADbible am Montag, 9. September 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto