“Fantazma që martova u përpoq të më merrte jetën”, gruaja bën rrëfimin shokues

Amanda Teague është një grua 46 vjeçe, e cila bëri bujë vitin e kaluar pasi në një intervistë televizive tha se ishte martuar me një fantazmë 300 vjeçare.

Por së fundmi, Amanda ka dalë përsëri në televizion, duke thënë se tashmë është divorcuar. Ajo u shpreh se fantazma e piratit ishte përpjekur që ta vr.iste.

E ftuar në një emision mëngjesi, gruaja nga Irlanda Veriore pretendoi se u martua me fantazmën në 2016 dhë në qershor të 2018 për pak sa nuk humbi jetën nga një sëmundje.

Amanda u shpreh se shpirtrat që qëndrojë pas vde.kjes në tokë kanë nevojë për energji dhe fantazma e piratit po mundohej të merrte energjinë e saj.

Pas këtyre deklaratave të 46 vjeçares në emisionin televiziv, të shumtë kanë qenë njerëzit që iu drejtuar Twitter-it për të bërë gallata me fjalët e saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto