Flower
Flower

E ndoqi deri te ashensori, burri rre.h brutalisht gruan për këtë arsye/ Pamje tronditëse

Një video është publikuar së fundmi nga “Daily Mail” që ka tronditur shumë veta. Në të shihet një hajdut që dhunon brutalisht një grua, duke filluar ta godasë atë në gjithë pjesët e trupit pa mëshirë.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur ai e ka ndjekur 48 vjeçaren brenda në ashensor dhe e gjuan me grushte derisa ajo ulet në dysheme.

Më pas, ai i ka vjedhur çantën. Sipas “Daily Mail” kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur brenda ashensorit në afërsi të stacionit të trenit Taman Mutiara në Kuala Lumpur të Malajzisë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto