E ndajnë çdo gjë bashkë, dy binjaket kërkojnë një burrë që të lidhet me të dyja

Adel dhe Alina Fakheteeva janë dy binjake shumë të njohura në Rusi, të cilat kanë bërë bujë veçanërisht me kërkesën e tyre të pazakontë.

Vajzat kanë deklaruar se e ndajnë çdo gjë bashkë dhe kërkojnë që edhe të kenë të njëjtin burrë, pasi nuk e kanë problem diçka të tillë.

Mijëra fansa i ndjekin 24 vjeçaret në profilin e tyre në Instagram, ku bëjnë postime provokuese. Por ndonëse kanë vite që e kanë bërë publike kërkesën për të patur një burrë të përbashkët, ato ende nuk e kanë gjetur të duhurin.

Ju mund të pëlqeni dhe këto