E kapi me dashnoren, gruaja rre.h burrin në mes të autobusit: “Ke 12 fëmijë me mua”

Në internet janë bërë virale disa pamje ku shihet një grua, e cila është inatosur kur ka parë burrin e saj duke e tradhëtuar me një grua tjetër.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Filipine, ku një grua shihet teksa është futur e xhindosur në autobusin që drejtonte bashkëshorti i saj.

Menjëherë sapo e ka parë, ajo ka filluar të rrahi burrin në sy të së dashurës së tij, e cila ndodhej brenda mjetit.

Ke 12 fëmijë me mua. Si mund të shkatërrosh familjen për shkak të një gruaje”, i ka thënë gruaja burrit ndërkohë që e qëllonte.

Këto pamje janë komentuar nga të gjithë, ndërsa mësohet se dashnorja e burrit është larguar me shpejtësi nga autobusi që mos ta kapte gruaja e tij.

Ju mund të pëlqeni dhe këto