Do që të bëjë jetë luksoze, 19 vjeçarja nxjerr në shitje virgjërinë: “S’pranoj nën 84 mijë paund”

Një 19 vjeçare që jeton në Kharkiv të Ukrainës ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj. Ekaterina është regjistruar në një agjenci eskortash online.

Në përshkrimin e saj, ajo ka shkruar se nuk pranon oferta poshtë 84 mijë paund. Ekaterina ka thënë se po e shet virgjërinë pasi i duhen para që të udhëtojë botën.

Ajo ka thënë se do që të bëjë një jetë luksi dhe ndaj ka vendosur të shesi virgjërinë. Kështu, 19 vjeçarja ka publikuar një video në profilin e saj për të reklamuar veten.

“Trupi im, zgjedhja ime”, ka shkruar ajo përbri videos, si një mesazh për të gjithë ata që mund ta paragjykojnë për këtë vendim që ka marrë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto