‘Çmendet’ bankomati e nxjerr para pa limit, qytetari mbush çantën plot/ Video

Një bankomat në Londër ka habitur të gjithë qytetarët përreth kur ka filluar të nxirrte para pa pushim.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar rojet e sigurisë, për të parandaluar qytetarët së marri kartëmonedhat 20 paund që po dilnin nga bankomati.

Besohet se klienti që shihet në këtë video, kishte tërhequr një shumë të madhe parash dhe kështu bankomati po nxirrte pa rreshtur kartëmonedhat.

Qytetari kishte vendosur një çantë për të mbledhur paratë dhe shihet në video teksa i shtyn ato me këmbë. Sipas kompanisë që zotëron këtë bankomat, makineria nisi të lëshonte kartëmonedha sepse klienti tërhoqi një shumë të madhe parash.

A bitcoin ATM throwing cash out in London

A bitcoin ATM throwing cash out in London 🤩 publicaly

Gepostet von Techworm am Dienstag, 11. Juni 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto