Çfarë ngjyre janë atletet? Billie Eilish ‘çmend’ rrjetin me iluzionin optik të rradhës

Këngëtarja me famë botërore, Billie Eilish, ka hapur një debat në rrjetet sociale lidhur me ngjyrën e atleteve të saj.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të atleteve të saj. Ajo ka thënë se babai i saj i sheh ato në ngjyrë rozë në të bardhë, por në fakt ajo janë të bardha me mente.

Shumë persona ranë dakord me të atin e Eilish, por në fakt atletet janë në ngjyrë të bardhë dhe mente.

Ju çfarë ngjyre i shikoni?

Ju mund të pëlqeni dhe këto