“Ç’është kjo ftesë më qafsh!”, shpërthimi i Mimoza Ahmetit, moderatorja zbulon të vërtetën pas videos virale

Disa ditë më parë në rrjetet sociale u publikua me shpejtësi një video e Mimoza Ahmetit e ftuar në emisionin “Pasditja ime” të Gerta Gixharit, ku u revoltua kur iu ndërpre fjala.

“Ç’është kjo ftesë më qafsh! Ç’janë këto emisione! Të kërkoj ndjesë, por nuk ftohet një personalitet për t’ja ndërprerë fjalën se erdhi reklama apo erdhi tjetra”, tha Mimoza.

Së fundmi, Gerta ka publikuar videon e plotë nga intervista. Ajo ka treguar se në fakt nuk ia ndërpreu fjalën shkrimtares.

“Besoj me këtë video i kam thënë të gjitha Ky është momenti real që kundërshton çdo mendim të supozuar se ia ndërpreva fjalën teksa lexonte”, shkruan Gerta.

https://www.instagram.com/p/CIdDtDYgEwZ/

Ju mund të pëlqeni dhe këto