“A do e lëpish a jo?”, deputeti Valteri publikon videot shokuese në rrjet, shfaqet duke ngrënë salçiçe: “S’do të të lus”

Deputeti Halit Valteri, që është pjesë e partisë Lëvizja Demokratike Shqiptare, ka publikuar disa video në rrjetet sociale që po bëhen virale.

Në një prej videove, deputeti shihet duke ngrënë akullore teksa ndodhet në makinë.  “Ti leri llafet, ti biem shkurt. A do e lëpish apo jo? Nuk jam duke lutur b*** tënde gjithë ditën”, shprehet Valteri në këtë video, që nuk dihet kujt i drejtohet.

Ndërkaq, deputeti ka publikuar një tjetër video, kësaj rradhe në “Tik Tok”. Aty ai shfaqet me dy salçiçe në duar dhe teksa kërcen, kafshon herë njërën dhe herë tjetrën.

Veprimet e tij në këto video janë bërë virale në rrjet dhe janë komentuar nga shumë qytetarë.

Burimi: Dosja.al

Ju mund të pëlqeni dhe këto