Flower
Flower

Skandal në Serbi/ Trajneri shpërthen në ofendime live në televizion pas humbjes së ndeshjes

Trajneri i Radinickit, Nenad Lalatoviç, ka shpërthyer në ofendime të rënda gjatë një konference për shtyp pasi mbarimit të ndeshjes me Napredakut, që doli 2-1 për këta të fundit.

Në këtë video që po bën xhiron e rrjetit, zëdhënësja e Napredakut e ka ngacmuar trajnerin fillimisht me një pyetje mbi gishtin e mesit.

“Të të pyes unë, a i ke fyer t’i fëmijët e mi, jo, atëherë mos me bej pyetje te tille”, i drejtohet Lalatovic zëdhënëses.

Më pas, në konferencë u fut një tifoz që filloi të shante trajneri me fjalë të ulëta dhe ky i fundit nuk ka ndaluar, por ka shpërthyer keq në ofendime. Për më tepër ndiqni vdeon:

Trajneri serb on Vidnews.

Ju mund të pëlqeni dhe këto