Flower
Flower

Neymar turpëron publikisht Shaqirin në mes të ndeshjes, ja videoja që u bë virale

Neymar është një nga futbollistët më të mirë në botë, i cili ka shënuar një prej golave që i siguruan PSG fitoren 2-1 kundrejt Liverpool-it.

Gjatë ndeshjes 90 minutëshe, përpos lojës së bukur të futbollistëve, një moment tjetër është duke bërë xhiron e rrjetit.

Neymar ka arritur që të bëjë një driblim fantastik ndaj futbollistit me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqirit. Ky i fundit u aktivizua nga trajneri Klopp në minutën e 77-të të ndeshjes, por kur hyri u përball me një turpërim nga ana e Neymar.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Moment i sikletshëm për Xherdan Shaqirin

PSG – Liverpool, shikojeni momentin kur Neymar mundohet ta turpërojë Xherdan Shaqirin

Gepostet von Insporti am Mittwoch, 28. November 2018

Ju mund të pëlqeni dhe këto