Kjo është motra se*y e Neymar

Raffaella njihet edhe si një femër shumë seksi, ku shpesh poston foto provokuese duke kënaqur fansat e vëllait dhe jo vetëm.

Ajo ka reaguar pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian, vëllait të saj Neymar.

“Jeni qenie njerëzore të shpifura dhe të paedukatë! Donit ta mbani vëllanë tim në skuadrën tuaj. Nuk do të fitoni kurrë pa të!”, shkroi ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto