Ish-futbollisti vret veten

Futbollisti i talentuar i Uells, Joel Darlingon i ka dhënë fund jetës pas shumë lëndimeve të pësuara, të cilat ia përfunduan karrierën.

20-vjeçar, i cili kishte qenë në prova edhe te Maçester Junajtid në grupmoshat e të rinjëve, ka vrarë veten.

E gjithë kjo pasi lëndimet në kraharor dhe në shpinën e tij rezultuan se ai nuk mund ta vazhdojë më futbollin.

Ju mund të pëlqeni dhe këto