Flower
Flower

“Zoti i merr të mirët pranë vetes”, Luana Vjollca jep lajmin e hidhur

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram.

Por pak më parë, Luana ka publikuar për ndjekësit e saj një lajm shumë të hidhur, pasi një fanse e saj ka ndërruar jetë.

“Jam pa fjalë! Zoti i merr përherë të mirët afër vetes. U prehsh në paqe ëngjëll! Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më je dhënë jetë! Ngushëllime famlijes dhe Luanator ngushëllime!”, ka shkruar Luana krah fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto