Flower
Flower

Zor se do ta njihni, shihni si dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Fero është një nga reperët më të njohur shqiptarë, i cili është shumë i komentuar jo vetëm për këngët e tij, por edhe për jetën personale, ku së fundmi ka spikatur lidhja e tij me modelen bukuroshe, Arbenita Ismaili.

Edhe pse sot njihet nga të gjithë, Fero ka publikuar pak më parë një foto të vjetër të tij, ku duket shumë më i ri në moshë dhe zor se do ta dallonit që ishte ai.

Në këtë foto, reperi shfaqet në gjumë, ndërsa bien në sy kufjet që ai mban në dorë, duke treguar se pasioni për muzikën ka nisur që herët.

Ju mund të pëlqeni dhe këto