Flower
Flower

Zhvishet Ledina Çelo, del pa asnjë rrobë në trup në mes të dëborës së acartë/ Foto

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të komentuara e të përfolura të showbiz-it shqiptar, e cila prej disa vitesh jeton bashkë me familjen e saj jashtë Shqipërisë.

Ndonëse nuk është aktive në tregun muzikor, Ledina publikon vazhdimisht foto e video në Instagram nga jeta e saj personale.

Por pak më parë, Ledina i ka habitur të gjithë njerëzit me fotot që ka publikuar. Ajo shfaqet pa asnjë rrobë në trup dhe ka pozuar në mes të dëborës e veshur vetëm me një robdëshambër, duke ngritur temperaturat.

Këngëtarja ndodhet me pushime dimërore në Austri dhe siç duket nga fotot, ajo po kënaqet pa fund.

Ju mund të pëlqeni dhe këto