Zbulohet pasuria marramendëse e Rita Orës, shifrat do t’ju lënë pa fjalë

Rita Ora është një nga këngëtaret më të njohura në gjithë botën, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe dëgjohen ngado.

Së fundmi, këngëtarja 27 vjeçare është futur në listën e njerëzve më të pasur, ku emri i saj lakohet në “The Sunday Times Rich List”.

Duke u bazuar në këto të dhëna, Rita ka vendosur një pasuri prej 18 milionë eurosh, shifra të cilat i ka përfituar nga albumi i saj dhe kontratat me firmat luksoze të veshjeve.

Ju mund të pëlqeni dhe këto