Xhiro me jahte dhe darka në vende luksoze, pamjet nga pushimet në Dubai të Rezarta Shkurtës me Ermal Hoxhën

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta ndodhen me pushime në Dubai dhe duket se po i shijojnë shumë këto ditë.


Së fundmi, Rezarta ka publikuar disa pamje nga pushimet, ku nuk kanë munguar as darkat në restorantet luksoze.


Më tej, ajo ka publikuar disa foto nga një jaht, ku shfaqet në momente private teksa puth bashkëshortin e saj. “Përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta krahas këtyre fotove.

Ju mund të pëlqeni dhe këto