Wow çfarë deklarate! Aktorja e njohur: Bëj masazh me penis për t’u dukur më e re

Nuk e dimë nëse është mënyra më e mirë, por ajo betohet për këtë!

Aktorja e njohur ishte e ftuar në emisionin e mirënjohur “The Ellen Show” dhe ndër të tjera pranoi se bën masazh fytyre me penis për tu dukur sa më e re.

Bëhet fjalë për aktoren e famshme Sandra Bullock, e cila foli “pa dorashka”.

Teksa po fliste për pamjen e re të aktores, moderatorja Ellen tha duke qeshur: “Mendoj se kur sheh sa të mirë e ke fytyrën, kthehesh tek masazheri dhe i thua më jep penisin.”

Mirëpo Sandra nuk është e vetmja fanse e këtij trajtimi pasi edhe Cate Blanchett e dashuron këtë masazh të pazakontë. Ky lloj trajtimi përfshin serumin e krijuar nga lafsha e penisit e foshnjave Korean të porsalindur, që vendoset në fytyrë. Duket se ka super efekt sipas asaj që tha aktorja.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto