Video/ Vajza e Robert Aliajt shkëlqen në “The Voice Kids” në Belgjikë, zëri i saj mahnit jurinë

Së fundmi, Robert Aliaj ka bërë të ditur se vajza e tij, Gala, ka marrë pjesë në audicionet e fshehta të “The Voice Kids” në Belgjikë.

Vajza e tij ka mahnitur jurinë me zërin e saj magjepsës teksa ka kënduar këngën “Don’t know why” të Norah James.

Nga talenti i saj, të katërt anëtarët e jurisë kanë kthyer karriget. Familjarët e Galës dhe veçanërisht Roberti, janë lumturuar shumë, i cili ka kërcyer përpjetë nga gëzimi.

Më poshtë mund të ndiqni performancën e Galës:

Gala zingt Don't Know Why van Norah Jones

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Gepostet von The Voice Kids – VTM am Donnerstag, 13. Februar 2020

Ju mund të pëlqeni dhe këto