Video/ Stresi tallet me policinë në mes të Vlorës!

Kot nuk thonë “ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”. Stresi me të dalë nga burgu ka nisur jetën e tij si një “gangster”!

Në një video të publikuar nga një faqe në Instagram, shfaqet reperi duke i ikur policisë që është vënë në ndjekie të tij.

Në videon që e ka publikuar vetë, ai shihet duke u “tallur” me policët që i janë vënë në ndjekje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto