Flower
Flower

Video/ Ajka i ndërpret videon Xhensilës, reagimi i këngëtares nuk pritej

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë në muajin korrik pas lindjes së vajzës së tyre Ajkës.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një video teksa filmonte ekranin e televizorit ku po transmetohej “Kënga Magjike”. Por në ato momente këngëtarja është ndërprerë nga Ajka, e cila ka nisur të belbëzojë e më pas të qajë, një veprim që e ka bërë Xhensilën të qeshi.

“O jetë”, dëgjohet t’i thotë këngëtarja Ajkës dhe më pas ka nisur të këndojë sërish këngën që po ndiqte në ekran.

View this post on Instagram

Omg zeri i ajkes te dua @xhensilamyrtezaj

A post shared by xhensilamyrtezaj (@xhensilamyrtezaajjj) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto