Veshur me fustan nusërie, Bora Zemani martohet me Donaldin dhe Romeon/ Video

Moderatorja Bora Zemani dhe binjakët Donald dhe Romeo Veshaj, kanë filluar emisionin e tyre më të ri që quhet “3-shat”, që po ndiqet shumë.

Në këtë puntatë të re, Bora shihet e veshur me një kostum, ndërsa dy binjakët kanë veshur fustan nusërie dhe të tre janë martuar së bashku.

Ata kanë publikuar një video ku shihen duke kërcyer me një këngë romantike në sfond. “Dhe ata jetuar të lumtur, përgjithmonë… 3-shat, unë me gocat e mia”, ka shkruar Bora në këtë video që i ka shkrirë të gjithë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto