Vajza të shtrira në tokë veshur me bikini e festë e çmendur, Enca zbulon pamjet private

Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe po bëjnë bujë.

Së fundmi, Enca ka bërë të ditur se është duke sjellë një këngë të re, e cila do të jetë shumë ndryshe nga bashkëpunimi që solli me Muharrem Ahmetin.

Pak më parë, këngëtarja ka publikuar një skenë ‘hot’ nga ky klip. Në këtë video, Enca ka publikuar disa imazhe ku shfaqen disa femra të veshura me bikini, të cilat shihen të shtrira ndërsa ekspozojnë format e tyre.

Ju mund të pëlqeni dhe këto