Vajza në foto sot është një këngëtare e famshme shqiptare, e gjeni dot kush është?

Personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar publikojnë vazhdimisht foto e video nga fëmijëra e tyre në Instagram, duke treguar edhe se si kanë qenë të vegjël.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe një tjetër këngëtare e njohur shqiptare, e cila ka publikuar një foto të sajën kur ishte thjeshtë fëmijë. Në këtë foto, artistja shqiptare shfaqet me një shami në kokë, varëse të madhe në qafë dhe duke buzëqeshur para kamerës.

E nëse nuk e keni gjendur ende kush është, bëhet fjalë për Zanfina Ismailin, e cila sot ka çmendur meshkujt me bukurinë e saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto