Flower
Flower

Vajza i feston 4 vjetorin e lindjes, Elisa Spiropali i bën dedikimin emocionues: “Kur flet, më nuk belbëzon”

Ditën e sotme, ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston ditëlindjen e katërt të vajzës së saj, Nalta.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Spiropali i ka dedikuar disa fjalë zemre vogëlushes së saj, duke thënë se tashmë ajo është rritur.

 “Nalta, Sot je 4 vjeçe. Tashmë ke filluar të vishesh vet. Kur flet, më nuk belbëzon. Kur këndon, nuk stonon. Kur reciton, aktron. T’a uroj këtë ditëlindje ty bija ime që m’u shfaqe në ekran në ekon e parë, grimcë më e madhe se bota, më e dhimbsur se jeta, më e dashur se gjithçka”, ka shkruar Spiropali.

Nalta,Sot je 4 vjeçe. Tashmë ke filluar të vishesh vet. Kur flet, më nuk belbëzon. Kur këndon, nuk stonon. Kur reciton,…

Gepostet von Elisa Spiropali am Sonntag, 3. März 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto