Vajza e këngëtares së njohur ndryshon aq shumë sa vështirë ta njihni

Ajo poston shpesh pamje hot në Instagramin e saj ndërsa këtë herë ka treguar ndryshimin drastik të bërë në look.

Madje vështirë të njihet me flokët e reja.

Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është shfaqur e veshur me një kostum blu dhe reçipeta.

Veshja i linte t’i dukeshin të brendshmet duke i dhënë sërish këngëtares një pamje hot. Presim ndryshimin e radhës.

 

I’ll keep you on your toes 😉

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on

I like my hair pulled #snatched

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on

Laughing at my own jokes

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on

 

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto